TELEFON

0 266 246 43 88

E-POSTA

bk@bkendustriyel.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi   : 09:00-18:30 Cumartesi : 09:00 - 15:00

HAKKIMIZDA

2011 yılında faaliyete başlayan Balıkesir BK İnşaat, kuruluşundan itibaren birçok önemli projeye imzasını atmış ve kısa zamanda yaptığı işlerle Balıkesir`de sektöründe öncü firmalardan biri halini kazanmıştır. Balıkesir BK İnşaat, proje aşamasından başlayarak, geliştirme, mimari, yapım-üretim dâhil anahtar teslimi iş yapan bir inşaat firması olarak faaliyet göstermektedir.

Birçok yatırımın yanlış kişilerce planlanması, konudan uzak Fizibilite Raporu hazırlanması, yatırım geleceğini tehlikeye atmaktadır. Günümüzde bunun sıkıntısını çeken çevremizde yaşayan yatırımcıları sıkça görmekteyiz. Uzman personelimizle yatırımcıyı tek firma ile muhatap kılarak doğacak sorunların en aza indirilmesini ve hızlı çözümünü sağlıyoruz.

Şirketlerimiz anahtar teslim Betonarme ve Çelik Konstrüksiyon Fabrika Binalar, Depolar, Tarımsal Yapılar, Tavuk Yetiştirme Tesisleri, Küçükbaş ve Büyükbaş Sağmal ve Besi Çiftlikleri, Süt Ürünleri İşleme Tesisleri, Gübre İşleme, Depolama ve Arıtma Yapıları gibi işlerde tecrübeli personeli ile güvenilir hizmet vermektedir.